خرید(ترجمه مقاله انگلیسی Methods to increase search performance for encrypted databases)

ترجمه مقاله انگلیسی Methods to increase search performance for encrypted databases|50284650|imv34011961|09358978227,جستجو,رمزگذاری,پایگاه داده,عملکرد,افزایش
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان ترجمه مقاله انگلیسی Methods to increase search performance for encrypted databases وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

عنوان انگلیسی :


Methods to increase search performance for encrypted databases


تعداد صفحات انگلیسی : 6 صفحه PDF


محل و سال انتشار : ELSEVIRE - 2012 سایت


در صورت هر گونه سوال و یا بروز مشکلی می توانید با شماره زیر در ارتباط باشید :


09358978227 - نگار زمانی


http://www.jozvedarsi-55.loxblog.com/


Abstract
Weakly encrypted economic data are vulnerable to numerous attacks that do not require access to decryption keys. To prevent text content discovery by comparing encrypted values, most encryption algorithms include salt value. A distinct salt value encryption generates a very different result.
Salt encryption could be a good solution in terms of security of databases, such as a database of social security numbers used in the American system or database of credit card numbers. However, if necessary to seek one record from such a database can be also difficult.
Thus, the paper describes three methods to increase search performance of encrypted data.


عنوان فارسی مقاله :


مواد و روش ها برای افزایش عملکرد جستجو برای رمزگذاری پایگاه داده ها


تعداد صفحات ترجمه فارسی : 8 صفحه word


چکیده:


داده های اقتصادی ضعیف رمزگذاری آسیب پذیر به حملات متعدد که دسترسی به کلید رمزگشایی ندارند. برای جلوگیری از کشف محتوای متن از طریق مقایسه مقادیر رمز شده، ترین الگوریتم های رمزنگاری شامل مقدار نمک. رمزگذاری ارزش نمک مجزا تولید یک نتیجه بسیار متفاوت است.


رمزگذاری نمک می تواند یک راه حل خوب از نظر امنیت پایگاه داده ها، مانند یک بانک اطلاعاتی از شماره تامین اجتماعی در سیستم آمریکایی و یا بانک اطلاعاتی از شماره کارت اعتباری استفاده شود. با این حال، در صورت لزوم به دنبال یک رکورد از یک پایگاه داده هم می تواند دشوار باشد.


بنابراین ،این مقاله سه روش برای افزایش عملکرد جستجو از داده های رمزگذاری شده شرح داده است.  1. مقدمه


ابزارهای امروزه که برای محافظت و امنیت پایگاه داده استفاده می شود، متعدد است و بسته به محیطی که در آن سرور پایگاه داده واقع شده است و اهمیت داده های ذخیره شده درآن می تواند در سطوح مختلف امنیت با پیچیدگی های بالاتر یا پایین تر اجرا شود


انواع مختلفی از سرورهای پایگاه داده وجود دارد که در میان برخی از رایج ترین آنها مورد استفاده قرار می گیرد عبارت اند از: اوراکل، مایکروسافت SQL سرور، خروجی زیر و DB2


در این مقاله ما یک مطالعه موردی بر روی فناوری ها و ابزارهای ارائه شده توسط مایکروسافت اس کیو ال سرور، که میتواند در بسیاری از فن آوری رقبا یافت را انجام می دهیم .مایکروسافت SQL سرور ابزار پیچیده برای دسترسی به مدیریت پایگاه های داده که مانند امکان ارائه ساخت دسترسی مختلف معماری که در سطوح مختلف امنیتی است ارائه می دهد.