خرید(مبانی نظری و پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای 41 صفحه)

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای 41 صفحه|42077941|imv34011961|مبانی نظری ادراک زیر آستانه ای,ادبیات نظری ادراک زیر آستانه ای,چارچوب نظری ادراک زیر آستانه ای,فصل دوم پایان نامه ادراک زیر آستانه ای,دانلود مبانی نظری ادراک زیر آستانه ای,پیشینه ادراک زیر آستانه ای,پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای,پیشینه داخلی ادراک زیر آستانه ای,پیشینه خارجی ادراک زیر آستانه ای,پیشینه پژوهش ادراک زیر آستانه ای,پیشینه تحقیق درباره ادراک زیر آستانه ای
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان مبانی نظری و پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای 41 صفحه وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید


مشخصات فایل
تعداد صفحات41حجم87/784 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای نمونه فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی می باشد. ادراک زیر آستانه ای برای اشاره به محرک‌هایی به کار رفته که به روشی ارائه شده‌اند که نمی‌توانند به آگاهی هشیارانه رسیده، حتی اگر توجه به سمت آن‌ها معطوف شده باشد (دیجکسترهویس و همکاران، 2005).

ادراک زیر آستانه‌ای، در هر زمانی که محرک‌ها در زیر آستانه آگاهی ارائه شوند اتفاق می‌افتد که بر افکار، احساسات یا اعمال تاثیرگذار است و اندازه گیری آن نسبتاً ساده است. بخش مشکل در این زمینه ارزیابی آگاهی یک محرک در زیر آستانهٔ آزمودنی است. ادراک بدون آگاهی تنها زمانی است که آزمودنی هیچ نوع آگاهی هشیارانه‌ای از محرک گزارش نکرده، اما اثرات معنادار دیگری بروز داده که محرک، با وجود این موضوع ادراک شده است (مریکل و گوردنر ، 1997؛ به نقل از پناهنده، 1391).

نمونه پیشینه تحقیق ادراک زیر آستانه ای

دیجکسترهوویس (2004) با چندین آزمایش کلمه "من" را به صورت زیر آستانه‌ای ارائه نمود که فوراً با یک صفت مثبت جفت می‌شد (مانند باهوش، دوست داشتنی، موفق). نتایج نشان داد که شرکت‌کنندگان گروه شرطی‌سازی ارزشی، افزایشی را در عزت نفس ضمنی در مقایسه با گروه کنترل نشان دادند.

فهرست مطالب
1-5- تعریف مفهومی اصطلاحات و متغیرها
1-5-8- برنامه شرطی سازی ارزشی زیر آستانه‌ای 13

فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه
2-1- مبانی نظری
2-1-3- آستانه‌ها
2-1-3-1- ادراک زیر آستانه‌ای
2-1-3-2- اثرات ادراک زیرآستانه‌ای
2-1-3-2-1- همبسته‌های عصبی
2-1-3-2-2- اثرات هیجانی و ارزشی
2-1-3-2-3- اثرات معنایی پایه
2-1-3-2-4- قضاوت‌های اجتماعی
2-1-3-2-5- رفتار
2-2- پیشینه عملی
2-3- سوالات پژوهش

فهرست منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"